Kup bilet na koncert finałowy
Opolskiego Banku Talentów

Podczas koncertu usłyszymy stypendystów II edycji Opolskiego Banku Talentów pod batutą wybitnego kompozytora muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego.

Miejsce

Sala koncertowa Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera w Opolu.

Data

19 września 2021

Kup bilet w trzech prostych krokach.

1. Wprowadź adres email

Podaj adres email w poniższym formularzu, a następnie naciśnij przycisk „Sprawdź poprawność adresu”.

2. Przejdź do płatności

Naciśnij przycisk „Zapłać” i przejdź do płatności. Uzupełnij pole z imieniem i naziwskiem, a następnie zapłać za bilet jednym z dostępnych sposobów.

3. Odbierz bilet w dniu koncertu

Po zakupie biletu zostaniesz wpisany na liste gości i będziesz mógł odebrać bilet bezpośrednio przed koncertem w Filharmonii Opolskiej.

Wprowadź swój adres email, a następnie naciśnij przycisk "Sprawdź poprawność adresu" Sprawdź poprawność adresuZapoznałem się oraz akceptuję Regulamin Zakupu Biletu (regulamin dostępny pod formularzem).Zapoznałem się oraz akceptuję Politykę Prywatności (link u dołu strony).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez Fundację Master Art w celu zakupu biletu na koncert finałowy Opolskiego Banku Talentów. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do dokonania transakcji.

Uwaga: bilety na koncert można zakupić tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową www.banktalentow.com zakładka koncert. W przypadku braku możliwości zrealizowania koncertu spowodowanego stanem epidemicznym na terenie kraju koncert zostanie przeniesiony na najbliższy możliwy termin, a bilety zachowują swoją ważność.