Wesprzyj Stypendystów
Banku Talentów

Organizowane przez Fundację programy są całkowicie darmowe dla uczestników, będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie finansowe dzięki któremu kolejne edycje programów będą jeszcze lepsze i bardziej pomocne przyszłym laureatom.

Fundacja Master Art

Skorzystaj z poniższych, aby wpłacić darowiznę za pomocą Tpay lub wpłać dowolną kwotę na podany numer konta:

NIP: 9910532046

PL 34 1140 2004 0000 3802 7966 1805

mBank

MAŁY WSPIERACZ - KWOTA 100 ZŁ

W ramach pakietu każdy ze wspierających program uzyskuje imienny certyfikat wsparcia oraz komplet zdjęć z autografem dwóch zaangażowanych w e-Bank Talentów 2021 prelegentów.

ŚREDNI WSPIERACZ - KWOTA 150 ZŁ

W ramach pakietu każdy ze wspierających program uzyskuje imienny certyfikat, komplet zdjęć z autografem wskazanych 2 prelegentów zaangażowanych w e-Bank Talentów 2021 oraz bilet na koncert orkiestry symfonicznej Banku Talentów pod batutą kompozytora muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego. Koncert odbędzie się w dniu 19 września 2021 roku w Filharmonii Opolskiej w Opolu.

DUŻY WSPIERACZ - KWOTA 300 ZŁ

W ramach pakietu każdy ze wspierających program uzyskuje imienny certyfikat wsparcia, komplet zdjęć z autografem wskazanych prelegentów (bez ograniczeń ilościowych), bilet na koncert orkiestry symfonicznej Banku Talentów pod batutą kompozytora muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego oraz możliwość udziału w próbie generalnej do koncertu. Koncert odbędzie się w dniu 19 września 2021 roku w Filharmonii Opolskiej w Opolu.

Wspieracz 500+ - kwota powyżej 500 zł

W ramach pakietu każdy ze wspierających program uzyskuje imienny certyfikat wsparcia, komplet zdjęć z autografem wskazanych prelegentów (bez ograniczeń ilościowych), bilet na koncert orkiestry symfonicznej Banku Talentów pod batutą kompozytora muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego, możliwość udziału w próbie generalnej do koncertu oraz możliwość indywidualnego spotkania z wskazanym prelegentem kadry wykładowej bądź kadry profesorskiej w trakcie realizowanego projektu e-Banku Talentów 2021 bądź lokalnego Banku Talentów 2021. Koncert odbędzie się w dniu 19 września 2021 roku w Filharmonii Opolskiej w Opolu.